?

Log in

No account? Create an account

akulochka


Sum-sum-summerTIME...

Жизнь в ритме лета


Previous Entry Share Next Entry
Ой, мій милий вареничків хоче)
akulochka
Чуть ли не первый раз в жизни захотела вареников.... сама, а не потому что бабушке невозможно отказать!)
Сама захотела, самой пришлось и приготовить... Учитывая свое пренебрежение ко всем полуфабрикатам и понимая то, что бабушкиных вареничков не так-то скоро и поем, решила приготовить самостоятельно.
А почему захотела-то? А заиграло что-то во мне патриотичное....) да-да.
А че, блин, армяне... на своих кулинарных сайтах пишут - "арямнские вареники. рецепт"....  Ну, при всем моем уважении к вам, дорогие, какие армянские вареники?)))) Это всё равно что украинское тирамису.... Не смешно ли?)
Медвежонок мой кушал на завтрак вареники с творогом.... (ну, естественное, армянские....))))))))))))) Так вот мне стало обидно, что армяне на завтрак лопают УКРАИНСКИЕ вареники, а я тут что.... хуже что ли?)))

Как ни банально, люблю вареники с картошкой....))))))))))) И хоть бабушка всегда делает их с огромным количеством начинок, я люблю  с картошкой.))) Еще есть такое замечательное слово, как мочанка))))) Лучок, обжаренный со сметанкой...Кто знает, тот меня поймет...мммммммм....... Но сфоткала я варенички без мочанки, потому что на фотке и так выглядит как-то всё жалко... и мочанка не спасет)))))) Вот...

  • 1
круті пироги!!!! ніколи не наважувалась робити сама,хіба коли до баби приїжджала і допомагала їй... обожнюю шкварочки з цибулькою до них давати, або цибульку зі сметаною))) а ще обожнюю пироги з бульбою і сиром або з капусткою. я тільки на Галичині таке їла) але мені дуже смакують! пишаюсь за тебе: самій наліпити це ж ого-го!!!)

)) не можу сказати, шо пишаюся собою....)бо от моя бабуся і з сиром, і з капусткою, і з картоплею з капусткою, і з грибочками, не кажучи вже про варенички з вишеньками, з шовковицею....з малинкою...) так...досить))

Але найстрашніше те, що я іх робила вперше, тільки на відміну від тебе, я ніколи в цьому нікому не допомагала.... бо й без мене гарно б впоралися) і от, коли про таке диво, що зі мною сталося, сказала бабусі, вона впевнено заявила, шо все.... сто відсотково я збираюся заміж)))

я теж думаю, що всі ці кулінарні шедеври - явні та характені ознаки початку "гніздування". тож, треба бути оберешнішою і час до часу навідуватись до макдаку;)
(я, правда, там навіть морозиво не їм)

В макдак навідувалася лише багато через ту саму причину.... (ну.... дамська кімната))))
а так і я навіть морозиво звідти не їм, хоча багато хто мене на своєму досвіді переконував, що це небезпечно))))

А про гніздування....)) А ФІГ ВАМ ВСІМ))))))) мені як мінімум необхідна для цього гарно вибудована шпаківня....)) А поки шо кандидати максимум із курячим сідалом)))) То я ще поки потрамбую пироги сама)))))))))

  • 1